kontrabandawww

KONTRABANDA

Dinozaurai – jie gyvi! Legendiniai muzikos fenomenai, griausmingai sugrįžtantys į Raketos sceną meistriškam pasirodymui.

Klaipėdiečių „Kontrabanda“, daugiau nei prieš 20 metų suburta bosine gitara grojančio bei tekstus kuriančio ir dainuojančio žinomo poeto G.Grajausko, yra savotiškas uostamiesčio fenomenas. Tai viena mįslingiausių ir nenuspėjamiausių Lietuvos scenos grupių. Susikūrusi bene 1990-aisiais, nuo 1993-iųjų grupė įrašė keturis albumus, iš kurių tik vienas („Blūdas“) buvo išleistas „legaliai“. Visi likusieji albumai išleisti minimaliais tiražais neoficialiose undergroundo muzikos įrašų leidyklose.
Grupės koncertinių pasirodymų maršrutai nusidriekė nuo Geteborgo, Kopenhagos poezijos festivalių iki Konrado Adenauerio fondo vasaros festivalio Berlyne, nuo nelegalumo prieskonį turinčių koncertų mažyčiuose Lietuvos miesteliuose iki koncerto, skirto Jimi Hendrixo jubiliejui Maskvoje.
Nuo 2002 m. grupė vadinosi „Rokfeleriai“ ir grojo džiazroką, o 2006 m. vėl grįžo prie ankstesnio pavadinimo bei stiliaus.

Rokfeleriai – Varge varge, vajė vajė
youtu.be/j6tkpFT6OcA
Rokfeleriai – Reptilijų grūvas
youtu.be/xFkX8L6icXA
Rokfeleriai – Jei eini, tai ir eik
youtu.be/FUheM-pvV_8
Kontrabanda – Pilki vakarai, pilkos dienos
youtu.be/7mCj3jMD_5o
Kontrabanda – Vėjas nuo jūros
youtu.be/evKreSk-0aQ
daugiau muzikos: facebook.com/kontrabandaLT/app/2405167945

Renginio pradžia – ­21.00
Įėjimas 4€